Uncategorized

LGS 2024 5. YABANCI LİSELER SEMİNERİ

Kaçıranlar, kontenjan dolduğu için katılamayanlar için 5. defa Yabancı Liseler Semineri ile velilerimizle buluşacağım. Özellikle yurtdışında eğitimi düşünen velilerin sıklıkla tercih ettiği ve her yıl giderek artan bir talep gören yabancı liselerle ilgili ben de çok sayıda soru alıyorum. Tüm bu soruları yanıtlayabilmek ve süreçteki velilerimizle bilgi ve deneyimlerimi paylaşmak amacıyla 30 Haziran 2024 Pazar saat 19:30’da LGS 2024 velileriyle buluşuyoruz.

Yabancı liselerin tüm detaylarıyla sizlere tanıtılacağı online seminerde aşağıdaki konular ele alınacaktır. Yabancı Liselerin

📍Eğitim sistemleri

📍Diploma özellikleri, yurtdışına geçişte sağladığı kolaylıklar

📍Üniversite kabul ve YKS başarıları

📍Kayıt süreçleri

Seminer sadece LGS 2024 velilerine yöneliktir.

Seminerde tanıtılması planlanan okullar: Robert Lisesi, Alman Lisesi, Avusturya Lisesi/Ticaret Okulu, Üsküdar Amerikan Lisesi, Koç Lisesi, Saint Joseph Fransız Lisesi, İtalyan Lisesi, İELEV Lisesi, Notre Dame De Sion Fransız Lisesi, SEV Amerikan Lisesi, Hisar Lisesi, Saint Benoit Fransız Lisesi, İzmir Amerikan Lisesi, ALEV, Saint Pulcherie Fransız Lisesi, Galileo Galilei İtalyan Lisesi, Saint Michel Fransız Lisesi, Tarsus Amerikan Lisesi, ALKEV, İzmir Saint Joseph, SAJEV Lisesi

Tanıtılacak okullar belirlenirken yabancı liselerle aynı takvimi uygulayan, ön kayıt, asil liste yedek liste usulü ile öğrenci kabul eden Türk liseler de dahil edilmiştir.

Seminere sadece LGS 2024 velileri katılabilmektedir. Fikri mülkiyet hakları gereği seminer kaydı alınmayacaktır. Kontenjan sınırlıdır.

Kayıt ve detaylı bilgi için ykirmanbilgi@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın